Szukaj
Kategoria:
Udostęnij tę stronę:
Akcesoria Drapaki

Drapak stojący Giada, 112 cm, czarno/biały

  • Cena:
    349 zł
  • Stan:
    Nowy, nieużywany
  • Rodzaj drapaka:
    Wysoki
Opis ogłoszenia:

Stojący drapak Giada od marki Trixie jest wyjątkowym meblem dla kotów, z którego będzie zadowolony nawet największy koci śpioch! Królowie i królowe drzemek będą mogli i mogły, w zależności od pory dnia, wybierać inny poziom, na którym pragną się odprężyć i zrelaksować. Drapak Giada idealnie nada się do domów, w których mieszka grupka kotów.

Drapak Giada ma cztery poziomy, z których każdy został inaczej zaprojektowany. Na samym dole drzewka jest budka, do której mogą schować się nieśmiałe koty. Odrobinę wyżej jest płaska powierzchnia, która dobrze nadaje się do obserwacji i szybkiego reagowania na to, co dzieje się dookoła. Na trzecim poziomie jest hamak, w którym mogą zanurzyć się koci amatorzy drzemek. Zwieńczeniem drapaka jest legowisko, z wyżyn którego koci władca, spod przymrużonych powiek, może przypatrywać się otoczeniu.

Stojący drapak od Trixie jest obity pluszem. Natomiast słupki, przeznaczone do drapania i regulacji pazurków, obleczono naturalnym sizalem, twardym i bardzo wytrzymałym włóknem otrzymywanym ze specjalnego gatunku agawy. Dzięki użyciu tego materiału drapak jest mocny i dobrze spiłowuje kocie pazury.

Drapak Giada utrzymany jest w klasycznej, czarno-białej kolorystyce, która pasuje do każdego wnętrza, a kociej drzemce nadaje wytworności i majestatu.Właściwości:

Powierzchnia podstawy: 65 × 38 cm

Słupek: ø 9 cm

Wysokość: 112 cm

Lokalizacja: 86-005 - Białe Błota
kujawsko-pomorskie     Zobacz mapę google

Informacje

Ogłoszenie dodane 01 stycznia 1970 o 01:33
Wyświetlane do 19 marca 2021

Kategoria: Akcesoria Drapaki

ID ogłoszenia: 669
Liczba osób obserwujących: 0
Liczba wyświetleń: ponad 20

To ogłoszenie jest niezgodne z regulaminem? Zgłoś do moderatora