Szukaj
Kategoria:
Udostęnij tę stronę:
Koty Koty do adopcji

Groszek i Ognik - zaprzyjaźniona kocia para do adopcji

 • Cechy kota:
  przyjazny dla dzieci
  nadający się dla rodziny
  zgodny z innymi kotami
  zaszczepiony
  odrobaczony
  aktywny temperament
 • Płeć:
  Kocurek
 • Wiek:
  4 - 12 miesięcy
 • Umaszczenie:
  cętkowane
 • Typ sierści:
  krótkowłosy
 • W typie:
  Dachowiec
 • Nazwa organizacji:
  Dom tymczasowy dla kotów
Opis ogłoszenia:

Groszek to pięciomiesięczny kocurek, a jego kolega Ognik ma rok. Kocurki znają się i tworzą zgraną i przyjaźniącą się parę. Bawią się w berka, kocie zapasy, podgryzanie, myją się wzajemnie i śpią razem. Z charakteru oba kocurki są pieszczochami, które lubią być blisko człowieka, lubią głaskanie po łebku, po uszkach, po brzuszku. Groszek to taki kot towarzyszący, chętnie uczestniczy we wszelkich czynnościach, ścielenie łóżka, kąpiel, pranie, gotowanie. Nic w domu nie może się dziać bez jego wiedzy. Groszek jest śmiałym kotkiem, który idzie chętnie do każdego. Po zabawie przychodzi na kolana i zasypia przytulony do człowieka. Jest bardzo ufny. Ognik również jest czułym kotkiem, choć nie tak śmiałym. Ale tak samo jak Groszek upomina się codziennie o swoje porcje czułości. Śpi w łóżku, a rano na kołdrze przymila się, ociera, barankuje, wywala brzuszek do góry jakby witał się z opiekunem po długim, rozstaniu.
Oba kocurki są nauczone czystości, zostały odrobaczone, zaszczepione, mają ujemne testy w kierunku kocich chorób zakaźnych FIV i FeLV. Ognik jest wykastrowany i zachipowany.
Kocurki szukają niewychodzącego domu. Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przedadopcyjną i zabezpieczenia przeciwko wypadnięciu kota przez okno.
Kontakt: 505 33 77 06

Informacje

Ogłoszenie dodane 28 września 2020 o 20:44
Odświeżone 14 października 2020 o 18:48
Wyświetlane do 13 listopada 2020

Kategoria: Koty Koty do adopcji

ID ogłoszenia: 356
Liczba osób obserwujących: 0
Liczba wyświetleń: ponad 50

To ogłoszenie jest niezgodne z regulaminem? Zgłoś do moderatora