Szukaj
Kategoria:
Udostęnij tę stronę:
Koty Koty do adopcji

Lucek Wiercipięta - kocurek do adopcji

 • Cechy kota:
  przyjazny dla dzieci
  nadający się dla rodziny
  zgodny z innymi kotami
  zaszczepiony
  odrobaczony
  aktywny temperament
 • Płeć:
  Kocurek
 • Wiek:
  1 - 6 lat
 • Umaszczenie:
  łaciate
 • Typ sierści:
  krótkowłosy
 • W typie:
  Dachowiec
Opis ogłoszenia:

ZANIM ZADZWONISZ, ZANIM NAPISZESZ bardzo prosimy:
- przeczytaj ogłoszenie
- poznaj nasze warunki adopcyjne (link poniżej)
- wypełnij ankietę adopcyjną (link poniżej).

Lucek to jeden z naszych kociołapkowych „działkowiczów”, które kocia ciocia przez lata działalności wolontarickiej, zgarnęła do fundacji z okolic swojej „zielonej trawki”. Od pozostałych różni go to, że prawdopodobnie miał opiekuna, ale niestety takiego, który o niego nie dbał. Lucek wziął los w swoje łapki i tak naprawdę znalazł się sam. Kiedy zobaczył ciocię i wujka na działce to nie opuścił ich już ani na krok. Wyglądał na kotka bezdomnego lub zaginionego, który długo pozostawał poza domem. Był zabiedzony, futerko miał matowe a czarne łaty zrudziałe przez niedożywienie. Brudne uszy swędziały okropnie od urzędującego w nich świerzbowca. Ciocia nie miała serca zostawić go bez pomocy. Zabrała go do siebie, ale wywiesiła ogłoszenia, czy Lucka ktoś nie szuka. Przez chwilę wydawało się, że znalazł się opiekun kota, jednak wycofał się kiedy przyszło do zwrotu kosztów za wizytę u weterynarza i zalecone leczenie :(. Tak oto Lucek stał się podopiecznym Kociej Łapki.

Teraz Lucek jest już zdrowy i nadrobił wszystkie straty. Niektóre nawet z nawiązką, bo przez złe doświadczenia pilnuje, by posiłek kończyć z pełnym brzuszkiem. Nie grymasi. W domu tymczasowym karmiony jest dietą BARF, którą uwielbia i talerzyk zawsze zostawia wylizany do czysta, ale nie pogardzi też dobrą, mięsną puszką. Na ciocinej kuchni futerko Lucka odzyskało blask i miękkość.

Do towarzystwa ma dwa dojrzałe kocury i młodą koteczkę. Ze wszystkimi dogaduje się świetnie, ale nie będziemy kryć, że jako młodzian pełen energii, dla starszych bywa upierdliwy i czasem dostaje reprymendę w postaci syknięcia lub pacnięcia łapą. Szukamy dla Lucka domu, w którym mieszka już inny młody kot lub kotka, który dorówna mu temperamentem. Może być też adoptowany w parze z jakimś młodym towarzyszem lub towarzyszką z fundacji. Nie nadaje się na jedynaka.

Dla człowieka Lucek również jest wspaniałym kompanem. Jest niezwykle uroczy i słodki kiedy zaczepia opiekunów łapkami lub nawołuje prawdziwie gołębim gruchaniem. Kocha całym sobą, a więc czasem zdarzy mu się kochać też zębami ;). Uczymy go jednak by był delikatniejszy w miłości i robi postępy. W nocy najchętniej śpi wtulony w opiekuna, uroczo przy tym pomrukując.

Uwielbia wszystkie zabawki! Piórka na patyku i na sznurku, myszki, piłeczki i kocie maskotki, które można gryźć i kopać. Ostatnim Luckowym hitem jest suszone królicze ucho, na którym może testować wszystkie swoje drapieżcze instynkty.

Szukamy dla Lucka domu niewychodzącego, z zabezpieczonym balkonem.
Umaszczenie: czarne z białym
Urodzony: ok. 07.2020 r.
Odrobaczenie: tak
Szczepienie: tak
Testy felv: ujemne
Testy fiv: ujemne
Kastracja: tak
Kuweta: tak
Książeczka zdrowia: tak
Czip: tak
Do domu z dziećmi: tak
Relacje z kotami: przyjazne
Relacje z psami: nie sprawdzono

Więcej zdjęć:
kocialapka.org.pl/koty/lucek

WAŻNE!
Zanim skontaktujesz się z nami, zapoznaj się z umową adopcyjną i warunkami adopcji:
kocialapka.org.pl/adoptuj/zasady-adopcji

Kontakt w sprawie adopcji:
505 - pokaż numer telefonu - lub 505 - pokaż numer telefonu - - jeśli nie odbieramy napisz sms lub maila.

Bardzo prosimy o wypełnieni ankiety adopcyjnej:
kocialapka.org.pl/adoptuj/ankieta/

Na ankiety staramy się odpowiadać w ciągu kilku dni. Jednak zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z osobami, które spełniają nasze oczekiwania adopcyjne.

Informacje

Ogłoszenie dodane 25 sierpnia 2021 o 09:17
Odświeżone 27 kwietnia 2022 o 15:02
Wyświetlane do 27 maja 2022

Kategoria: Koty Koty do adopcji

ID ogłoszenia: 777
Liczba osób obserwujących: 0
Liczba wyświetleń: ponad 500

To ogłoszenie jest niezgodne z regulaminem? Zgłoś do moderatora