Szukaj
Kategoria:
Udostęnij tę stronę:
Koty Koty do adopcji
To ogłoszenie jest nieaktualne!

Mokka i Melisa

 • Cechy kota:
  zgodny z psami
  zgodny z innymi kotami
  zaszczepiony
 • Płeć:
  Kotka
 • Wiek:
  poniżej 4 miesięcy
 • Typ sierści:
  krótkowłosy
 • W typie:
  Dachowiec
 • Nazwa organizacji:
  Kotylion
Opis ogłoszenia:

Mokka i Melissa, mają po około 3 miesiące zaledwie, a już pakiet nieszczęść i szczęść za sobą. Jako maleństwa zostały porzucone na pastwę losu. Głodne, i na skraju życia, na szczęście, trafiły do Centrum Psa w Orońsku, to jest gminny punkt przetrzymań, jak sama nazwa wskazuje psów, koty nie mają nic, kto by się kotami przejmował, jak powiedział jeden z mieszkańców, cyt: „koty przychodzą i odchodza, i bierze się nowe”… tak jest na polskich wsiach. Staramy się z tym walczyć, w tym roku w czerwcu udało się zorganizować przyjazd KASTROBUSA do gminy Orońsko, to była jedna z pierwszych misji tej świetnej inicjatywy – ponad 200 psów i kotów zostało wysterylizowanych i wykastrowanych, większość była już w ciąży…
Ale wracając do naszych czarnych panien, to miały też 2 braci, braci w łatki i chłopaki już znaleźli domy, dziewczynki nadal czekają, to już ponad miesiąc...dziewczynom, i do tego czarnym jest jakoś w życiu zawsze trudniej... ale wierzymy, że to tylko kwestia czasu i znajdą się dla nich świetne, odpowiedzialne domy, razem (doskonale się uzupełniają) lub osobno.
Meliska jest troszeczkę nieśmiała i potrzebuje czasu, żeby zaufać, Mokka to wulkan energii i miłości, koteczka lgnie do każdego człowieka, smutno ją zostawiać w psim boksiku, widząc jej błagalne spojrzenia i łapeczki wyciągane przez kraty, wszystko w niej woła o miłość…

Szukamy domów odpowiedzialnych takich, które się zakochają, i które zadbają o bezpieczeństwo i w wieku ok. 8 miesięcy wysterylizują, żeby nie pogłębiać bezdomności…obowiązuje umowa adopcyjna.

Obie panny są odrobaczone, zaszczepione, ich dodatkowym atutem jest to, że przebywając w otoczeniu psów, są z ich obecnością zaznajomione, mogą więc szukać domów w których są przyjaźni kotom psi towarzysze.


Kontakt w sprawie adopcji:
Agata: 503 576 210
Monika: 781 234 302
mail: tatianacze@wp.pl

Informacje

Ogłoszenie dodane 06 sierpnia 2021 o 19:56
Ogłoszenie nieaktualne

Kategoria: Koty Koty do adopcji

ID ogłoszenia: 766
Liczba osób obserwujących: 0


To ogłoszenie jest niezgodne z regulaminem? Zgłoś do moderatora