Szukaj
Kategoria:
Udostęnij tę stronę:
Koty Koty rasowe
To ogłoszenie jest nieaktualne!

Wania - pan tłuścioszek

 • Cechy kota:
  przyjazny dla dzieci
  nadający się dla rodziny
  zgodny z psami
  zgodny z innymi kotami
  zaszczepiony
  odrobaczony
  spokojny temperament
 • Rasa:
  Maine Coon
 • Płeć:
  Kocurek
 • Wiek:
  poniżej 4 miesięcy
 • Umaszczenie:
  czarne
 • Typ sierści:
  półdługowłosy
 • Nazwa hodowli:
  Fidelland.Pl
 • Nazwa związku hodowlanego:
  FPL / Supreme Cat Club w Łodzi
Opis ogłoszenia:

Wania Fidelland to obecnie 13-tygodniowy, młody maine coon po uroczej koteczce Kleo i młodym kocurze z dalekiej Rosji Oskarze SharmMuar. Wania jest pięknym czarnym klasykiem (n 22). To grubasek pilnujący miski z mięsem, ciekawski, lubi zabawki z piórkami. Zasypia na każdym możliwym podłożu - najbardziej atrakcyjne jest dla niego łóżko i poducha. Wania ma sześcioro rodzeństwa i jest jednym z 4 chłopców. Kociak załatwia się do kuwety, ostrzy pazurki tylko na drapaku. Obecnie jest dwukrotnie zaszczepiony, odrobaczony i posiada czip. Kotek może opuścić hodowlę po zabiegu kastracji, z oryginalnym, pięciopokoleniowym rodowodem federacji FPL/FIFE, książeczką zdrowia i wyprawką.
Nie sprzedaję kotów do hodowli!!!

Prowadzę hodowlę od kilku lat. Staram się aby kocięta opuszczające moją hodowlę były przygotowane do zmiany domu, prawidłowo zsocjalizowane. Maluchy są ciekawe świata, niczego się nie boją, zalegają na człowieku. Rodzice moich kociąt są przebadani genetycznie pod kątem HCM/SMA/PKdef oraz FIV, FeLV i FIP, mają aktualne badania serca oraz szczepienia. Jako hodowca służę radą i wiedzą hodowlaną. Proszę jednak pamiętać, że hodowca czasami też musi się wyspać i chodzić do pracy. Hodowla to moja pasja a nie sposób na życie.

Od nowych opiekunów oczekuję:
- miłości do zwierząt a co za tym idzie - odpowiedzialności za ich zdrowie i życie
- zapewnienia każdemu z nich domu, w którym kocięta będą traktowane jak domownicy a nie zabawka czy chwilowy kaprys
- zapewnienia bezpieczeństwa tj. osiatkowane okna, balkon, ogrodzona posesja itp.
- zapewnienia prawidłowej diety, opieki lekarza weterynarii (jak będzie taka potrzeba lub będzie czas szczepienia czy zrobienia echa serca w ramach profilaktyki)
- współpracy ze mną jako hodowcą czyli możliwością otrzymywania aktualnych zdjęć kociąt oraz możliwością odwiedzenia kociąt w ich nowych domach.
Jest już możliwa rezerwacja kociąt ale zapraszam osoby tylko faktycznie zainteresowane kupnem kotka z mojej hodowli. Zapraszam przede wszystkim do kontaktu telefonicznego 608252990 lub przez fb Fidelland lub mail fidelland@op.pl
ps. Hodowla ma stronę www - niestety jest w naprawie

Informacje

Ogłoszenie dodane 09 lipca 2021 o 21:21
Ogłoszenie nieaktualne

Kategoria: Koty Koty rasowe

ID ogłoszenia: 747
Liczba osób obserwujących: 0


To ogłoszenie jest niezgodne z regulaminem? Zgłoś do moderatora