Szukaj
Kategoria:
Udostęnij tę stronę:
Koty Koty do adopcji

Wyderka grzecznościowe

 • Płeć:
  Kocurek
 • Wiek:
  poniżej 4 miesięcy
 • W typie:
  Dachowiec
 • Nazwa organizacji:
  Kotylion
Opis ogłoszenia:

Ależ nie ma szczęścia ta przesłodka klólewna Wyderka!!
Już już miała pojechać do domku, ale tu historia:
Wyderka 15.10 skończyła 2 miesiące. Za kilka dni miała iść do domku stałego, który przejmie nad nią opiekę. Niestety wydarzyło się nieszczęście i u maleńkiej wykryto lamblie. Zaczęły się straszne biegunki, koteczka była bliska odwodnienia. Od razu wdrożyliśmy leczenie, w tej chwili jest po pierwszej serii (5 dniach). Po tygodniu przerwy trzeba cały cykl powtórzyć dwukrotnie. Nowy domek nie podjął się adopcji kociaka w trakcie leczenia, na co bardzo liczyliśmy ponieważ byłaby wtedy odseparowana od stada w domu tymczasowym, w którym teraz przebywa. Leczenie lamblii w grupie kotów jest niezwykle trudne, bo przenosi się z jednego na drugiego. Jako jedynaczka ma większe szanse na szybsze wyleczenie a w jej przypadku jest to niezwykle ważne. Odchowana na butelce, przed szczepieniami , nie ma odporności żeby przetrwać kolejne fale. Dlatego szukamy dla Wyderki domku stałego, który przyjmie ją z całym inwentarzem i zapewni jej szybszy powrót do zdrowia. Leczenie nie jest trudne - raz dziennie podaje się kotu pastę do pyszczka, do tego probiotyki do karmy. Należy jednak zdać o higienę i często sprzątanie przestrzeni do której kot ma dostęp (najlepiej odizolować ją w łazience).

Wyderka jest przeurocza, niczego się nie boi, niesamowicie lgnie do każdego człowieka, najbardziej lubi siedzieć jak papuga na ramieniu... lubi też inne koty i jest obyta z ich towarzystwem…

W tej chwili przebywa w DT w Łodzi i szuka najlepszego Domu stałego, domu odpowiedzialnego takiego, który się zakocha i doleczy.
Obowiązuje umowa adopcyjna


Kontakt w sprawie adopcji:
tel. Aga: 502 431 009
mail: tatianacze@wp.pl

Informacje

Ogłoszenie dodane 14 listopada 2021 o 13:45
Wyświetlane do 14 grudnia 2021

Kategoria: Koty Koty do adopcji

ID ogłoszenia: 835
Liczba osób obserwujących: 0
Liczba wyświetleń: ponad 30

To ogłoszenie jest niezgodne z regulaminem? Zgłoś do moderatora