Szukaj
Kategoria:
Udostęnij tę stronę:
Koty Koty rasowe

zapowiedź miotu srebrzyste kocięta Norweskie Leśne

 • Cena:
  3000 zł
 • Cechy kota:
  przyjazny dla dzieci
  nadający się dla rodziny
  zgodny z psami
  zgodny z innymi kotami
  zapowiedź miotu
  zaszczepiony
  odrobaczony
  utytułowani rodzice
  aktywny temperament
 • Rasa:
  Norweski Leśny
 • Płeć:
  Kocurek
 • Wiek:
  poniżej 4 miesięcy
 • Umaszczenie:
  pręgowane
 • Typ sierści:
  półdługowłosy
 • Nazwa hodowli:
  Skarb Polany
 • Nazwa związku hodowlanego:
  CCRybnik/FPL/FIFe
Opis ogłoszenia:

Planowany na 2022 rok miot - srebrzyste, czarne, niebieskie pręgowane klasycznie lub tygrysio z białymi łapkami, będą do odbioru przed Świętami 2022 lub po Nowym Roku 2023. Będą to dzieci naszych InterChampion Brawurki i Markizy i naszego zielonookiego rozmruczanego kocurka Kaz Brekker Arashi zwanego Kaziem.
Wizyty w hodowli będą możliwe w wysokim reżimie sanitarnym.
Serdecznie zapraszamy do zwiedzenia Ustronia, Czantorii, Równicy, Leśnego Parku Niespodzianek z danielami, które dają się głaskać i karmić z ręki a przy okazji do odwiedzin aby poznać naszą hodowlę przed podjęciem decyzji o zakupie kotka.

zdjęcia i filmiki są na ogólnie dostępnej stronie https://www.facebook.com/skarbpolany/ - wystarczy w google wpisać skarb polany i się podpowie ta strona i wyświetlą filmiki i zdjęcia zamieszczone w internecie:)

W naszej hobbystycznej hodowli mamy tylko dwie kotki hodowlane (nigdy nie będzie ich więcej) : Inter Champion Markizę oraz jej córkę Inter Champion Brawurkę. Kotki wszechstronnie badamy (genetycznie, morfologia, biochemia, testy felv/fiv) dla ich bezpieczeństwa oraz dla zapewnienia zdrowia przyszłym kociętom; USG serca (profilaktyka HCM) wykonane w 2021 potwierdziły, że obie koteczki maja zdrowe serduszka. Kocurek badanie USG serduszka (oczywiście jest zdrowy) miał wykonane w 2021.

Mieszkamy z naszymi kotami więc są wybawione, wymiziane i wypieszczone a kociaki zsocjalizowane tak, że w nowych domach świetnie dogadują się z dziećmi, kotami, psiakami, królikami, roślinami i ludziskami - ptaszki i gryzonie lepiej, żeby przebywały jednak poza zasięgiem kotów;)

Hodowla Skarb Polany jest zarejestrowana w Cat Club Rybnik przy Felis Polonia należącej do Międzynarodowej organizacji FIFe.

(przepraszamy: strona www.skarbpolany.pl jest w budowie)

Do nowego domku kociaki wyjeżdżają w wieku minimum 14tygodni: odrobaczone 2x, zaszczepione 2x, zaczipowane i wykastrowane. Zabierają bogatą wyprawkę: ukochane legowisko, metalowy grzebień z długimi zębami, puszki wysokomięsnej karmy, suplementy do BARFa, zamrożonego BARFA, przysmaki (pastę, suszone), zabawki (piórka, piłeczki), mini poradnik (około 40 stronicowy) - wsparcie telefoniczne w każdej chwili oraz oczywiście książeczkę zdrowia z wpisami weterynaryjnymi i prawdziwy pięciopokoleniowy rodowód międzynarodowej organizacji FIFE.

Kocięta do hodowli sprzedajemy wyłącznie hodowcom zarejestrowanym w organizacjach należących do WCC.

Miłośnikom tej pięknej rasy, pragnącym założyć hodowlę, polecamy najpierw zakup kastrata wystawowego. Niezbędne są specjalistyczne szkolenia dla hodowców dotyczące fizycznego i psychicznego zdrowia kotów oraz rozrodu, ponieważ nie oddamy naszego dziecka w niekompetentne ręce (za żadną cenę).

Badania rodziców (wolni od GSDIV, PKdef i PKD (USG nerek), HCM (USG serca) normal) do wglądu dla kupujących. Hodowla jest wolna od FELV i FIV.

Jesteśmy wielkimi miłośnikami kotów dlatego bardzo starannie wybieramy domy dla naszych "dzieci".
Zapraszamy do kontaktu przez stronę fb.com/skarbpolany lub telefonicznie - przepraszamy ale nie odbieramy telefonów z numerów zastrzeżonych, ze względu na wydzwaniających żartownisiów.

Miłośnikom kotów polecamy również do adopcji (wymagana umowa adopcyjna) przemiłe, wysterylizowane bezdomniaczki mieszkające w ocieplonych budkach u podnóża Równicy i Czantorii. Z nami mieszka bardzo kochaniutka (kiedyś bezdomna) królowa Stópka lat 15 (kastratka rasy Foch Szlechetny Podbeskidzki)).

Lokalizacja: 43-450 - Ustroń
śląskie     Zobacz mapę google

Informacje

Ogłoszenie dodane 16 września 2020 o 07:51
Odświeżone 24 listopada 2021 o 19:08
Wyświetlane do 24 grudnia 2021

Kategoria: Koty Koty rasowe

ID ogłoszenia: 273
Liczba osób obserwujących: 2
Liczba wyświetleń: ponad 500

To ogłoszenie jest niezgodne z regulaminem? Zgłoś do moderatora